درباره ما​​​​​​​

داستان ماجیکار از سال 1993 در کره جنوبی آغـاز شد. ستارگانی از طراحان و مهندسان شـركت يانگ‌شين الـكترونيك كره (SEGI) برای اولین بار، دزدگیرهایی به بازار سيستم‌هاي ايمني اتومبيل عرضه کردند که بسیار مورد توجه واقع شد. این محصولات ضمن اینکه دستاورد نوینی محسـوب می‌شوند، امنیت و آرامـش را برای مصرف‌کنندگان به ارمغان آوردند. محصـول اصلـی شرکت یانگ‌شین با نام تجاری مجیکار، استانداردهای بین‌المللی را کسب کرد و جوایز بهترین طراحی‌ها را در سال‌های متوالی به خود اختصاص داد.
ماجیکار از همان آغاز، سفر جهانی خود را آغاز کرد و سیستم‌های حفاظتی خودرو در تمام دنیا را ارتقا بخشید اما داستان ورود آن به کشورمان مـاجرای دیـگری است.ماجیکار وقتی وارد ایـران شـد که بازار خودرو تنــوع چندانی نداشت. حوالـی سـال ۱۳۷۴ جـمعی از مـدیران و مـهندسان ایرانی دست به کار شدند که این مـحصولات را تحت لیـسانس مـجیکار، تـولید کنند و در دسترس مردم سراسر ایران قرار دهند.
این متخصصان، در گام اول واحد تحقیق و توسعه  (R&D)را در ایران تاسیس کردند و پس از دو سال اولین نمونه دزدگیر با نام M1000  تولید و به مردم ایرن عرضه شد. ارائه بهترین سیستم‌های امنیت خودرو و توسعه آن از دغدغه‌های اصلی مدیران ماجیکار در ایران است و به همین منظور از سال ۱۳۷۴ تاکنون، شرکت ماجیکار در ایران، هر سال بین 3 تا 5 مدل جدید با فناوری پیشرفته‌تر به بازار عرضه کرده است.
ماجیکار دو دهه است که به عنوان یک برند قابل اعتماد در ایران شناخته می‌شود و امکانات و خدمات ویژه‌ای دارد که آن را منحصر به فرد کرده است. از جمله این امکانات و خدمات می‌توان به این موارد اشاره کرد:  
–  عرضه انحصاری محصولات ماجیکار در ایران
–  دارای اولين تاييديه از شركت ايران خودرو (ايساكو) 
–  دارای تاييديه از گروه سايپا (مهندسي بازرگاني خودرو سايپا) 
– داراي تاييديه گروه خودروسازي بهمن و قابل نصب بروي خودرو MAZDA 3 در نمايندگي‌هاي گروه بهمن.
– ماجیکار در سراسر ایران نمایندگی دارد و مشتریان می‌توانند با مراجعه به نمایندگی‌ها، محصول مورد نظرشان را انتخاب کنند.
– نماینده مجاز ماجیکار موظف به نصب و راه‌اندازی سیستم‌های دزدگیر و ردیاب است.
– ماجیکار از سوکت فابریک برخوردار است و در هنگام نصب روی اکصتر خودروهای داخلی، با سیم‌کشی داخلی خودرو تداخل پیدا نمی‌کند.   
– محصولات ماجیکار با برچسب گارانتی، بارکد و هولوگرام مخصوص به مشتریان عرضه می‌شوند.
– دزدگیرهای مجیکار سی و شش ماه یعنی سه سال گارانتی می‌شوند و نمایندگی‌های ماجیکار در صورت بروز مشکل، موظف به رفع آن هستند. اطلاعات بیشتر را «اینجا» بخوانید.
– خریداران دزدگیرهای ماجیکار این امکان را دارند که از یک سال بیمه رایگان سرقت خودرو بهره‌مند شود.  اطلاعات بیشتر را «اینجا» بخوانید.
– محصولات ماجیکار اصل، برچسب قیمت دارند و در نمایندگی‌ها با قیمت‌های یکسان در سراسر کشور عرضه می‌شوند.
– در تازه‌ترین خدماتی که نماینده ماجیکار در ایران عرضه می‌کند، امکان ارتباط با نمایندگی‌ها و نصب محصولات ماجیکار به صورت آنلاین نیز فراهم شده است.

سبد خرید